Technische fiche

KRC Genk Ladies VZW

Stamnummer KBVB-Voetbal Vlaanderen: 0322
Ondernemingsnummer: 478.326.695
BTW-nummer: BE 0478.326.695
Rekeningnummer: BE24 0682 4788 4638

Contact

Secretariaat en briefwisseling: Berkenlaan 22, 3500 Hasselt
Facturatie: Gouverneur Alex Galopinstraat 13, 3600 Genk
Zetel: Gouverneur Alex Galopinstraat 13, 3600 Genk
Contact: 0472 99 02 65
Email: info@ladiesgenk.be
Website: www.krcgenk.be , link Sportief, Ladies

Terreinen

- Gouverneur Alex Galopinstraat 13, 3600 Genk  (bloknr 2151)
- SportInGenk Park, Sportcentrum, Emiel Van Dorenlaan 144, 3600 Genk  (tel.: 089 65 34 00)
- Luminus Arena, terrein B, Stadionplein 4, 3600 Genk (bloknr 2152)

Clubkleuren : blauw-blauw-blauw 

Raad van Bestuur
Jacqueline Mahieux voorzitter 0495 99 77 42 jacqueline@infoweb.be
Sabrina Fiorelli ondervoorzitter   sabrina.fiorelli@artscleeren.be
Betty Van Proeyen A.D.
0472 99 02 65 betty.vanproeyen@telenet.be
Patrice Denier financieel 0498 08 49 76 patricia.denier@gmail.com
Raf D’Exelle   0476 96 09 65 raf.dexelle@hilti.com
Kelly Janssen     kelly.janssen@signsolutions.be
Miranda Liebens
  0475 70 77 18 miranda@lipa.be
Jeannette Palmers   0495 42 26 00 jeannette.claes@carbonsense.be
Tony Stals   0494 61 83 85 stals.tony@telenet.be

De Raad van Bestuur van KRC Genk Ladies: Tony Stals, Jeannette Palmers-Claes, Miranda Liebens, Betty Van Proeyen, Jacqueline Mahieux, Sabrina Fiorelli, Patrice Denier, Raf D'Exelle, Kelly Janssen.

Dagelijks Bestuur
Betty Van Proeyen A.D.
0472 99 02 65 betty.vanproeyen@telenet.be
Patrice Denier financieel 0498 08 49 76 patricia.denier@gmail.com
Tony Stals materiaal
sportief verantw
0494 61 83 85 stals.tony@telenet.be
Raf D’Exelle infrastructuur
indoortornooi
0476 96 09 65   raf.dexelle@hilti.com
Marc Billen activiteiten 0495 42 26 00 marc.billen63@telenet.be
Christel Brants sportief 0496 54 83 30 christel.brants@telenet.be
Maurizio Santarlasci
sportief 0477 97 30 53
santarlascim@gmail.com

Het Dagelijks Bestuur van KRC Genk Ladies: Tony Stals, Christel Brants, Marc Billen, Betty Van Proeyen, Raf D'Exelle, Patrice Denier, Maurizio Santarlasci.


Erevoorzitters
Jules Vanmol ere-voorzitter 0478 92 79 09 stocker.willy1@gmail.com
Willy Stöcker ere-voorzitter 0474 45 91 70 jules.vanmol1@proximus.be

Sponsoring
Jacqueline Mahieux   0495 99 77 42 jacqueline@infoweb.be
Raf D'Exelle
  0476 96 09 65 raf.dexelle@hilti.com

Kledij
Christel Brants   0496 54 83 30 christel.brants@telenet.be
Patrice Denier
  0498 08 49 76 patricia.denier@gmail.com
 
Social media - Fotograaf

Dave Rietbergen

   

davy@3rmedia.nl


Ontvangst pers tijdens wedstrijden

Luc Calleeuw

 

0473 47 83 91

luc.calleeuw@scarlet.be