Volgende wedstrijden

Tot en met 30/11/2019 / AANPASSINGEN-Update 9-11

DAG DATUM UUR WEDSTRIJD ADRES TERREIN
VR 08/11/2019 20:00 Eendr Louwel B - KRC Genk Ladies 3 Weg naar Opoeteren 256, 3660 Opglabbeek E. Louwel - Terr.1 (synth)
ZA 09/11/2019 10:00 KRC LU15 White - E.Mechelen ad Maas Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.B
    10:00 KRC LU11 Blue - KVK Wellen B
Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.A
    10:00 Stokkem VV - KRC LU13 Blue Koeweerd Z/N, 3650 Dilsen-Stokkem Stokkem VV - Terr.2
    10:30 KRC LU13 White - As Niel United Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.C
    13:00 KRC LU15 Blue - SL W Maaseik Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.B
    13:00 KRC LU12 - Daring Huvo Jeuk Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.C
    14:00 Helson Helchteren - KRC LU White Sportstraat Z/N Herlchteren, 3530 Houthalen-Helchteren Sportstraat Terr.3 (synth)
    14:30 KRC Genk Ladies 2 - WS Woluwe Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.A
ZO 10/11/2019 13:00 KRC Genk Ladies U15 - AA Gent U15 Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.B
    13:00 KRC Genk Ladies U17 - AA Gent U17 Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.A
WO 13/11/2019 18:30 Nieuwerkerken - KRC LU13 Wh -  LIMB CUP Kerkstraat 136, 3850 Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken - Terr.1
      K.Opglabbeek-KRC LU15 Blue - LIMB CUP Kruisstraat Z/N, 3660 Opglabbeek K.Opglabbeek - Terr.1
DO 14/11/2019 19:30 Diepenbeek VV - KRC Genk Ladies 3 Wasserijstraat 9, 3590 Diepenbeek Wasserijstraat - Terr.1
    19:30 KRC LU15 White - Turkse - LIMB CUP Gouvernur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.C
ZA 16/11/2019 10:00 KRC LU13 Blue - Weerstand Koersel Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.B
    10:00 KRC LU11 White - Thor Hasselt Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies  - Terr.C
    13:00 KRC LU11 Blue - FC Anadol Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.B
    13:00 Park Houthalen - KRC LU12 Palmenstraat 61, 3530 Houthalen-Helchteren Park FC - Terr.2
    13:00 Lummen VV - KRC LU15 Blue Maria Van Loonstraat 5, 3560 Lummen Lummen VV - Terr.1
    14:00 Zonhoven United - KRC LU13 White Herestraat 124 A, 3520 Zonhoven De Basvelden - Terr.2
   BEKER V BELGIE 16:15 K.A.A GENT B - KRC Genk Ladies 1
Cmp Neptunus Botestraat 98/C, 9032 Wondelgem Terr. 1 (synth)
ZO 17/11/2019 11:15 Sp. Calcio Genk - KRC LU15 White Steenbeukstraat 20c, 3600 Genk Calcio Genk - Terr.2
WO 20/11/2019 19:00 Fortuna 54 Geleen - KRC Genk Ladies U15 Bloemenweg 69, Sittard, Nederland Sportcomplex Mijn Zuid
    19:30 KRC Genk LU17 - Fortuna 54 Geleen Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk aan te duiden
VR 22/11/2019 20:00 Standard Liège - KRC Genk Ladies 1 Allée Du Bol D'Air, 11, 4031 Angleur Académie Robert Louis Dreyfus - Terr.5
ZA 23/11/2019 09:45 FC Hechtel - KRC LU11 White  Hoefstraat Z/N, 3940 Hechtel Duinenstadion - Terr.2
    10:00 Zutendaal VV - KRC LU13 White  Blookbergstraat 16, 3690 Zutendaal Zutendaal VV - Terr.2
    10:00 KRC LU15 White - Godsheide VV  Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.B
    10:30 KRC Genk Ladies 3 - Lommel United  Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.A
    11:00 Thes Sp. Tessenderlo - KRC LU11 Blue  Lindenstraat 13a, 3980 Tessenderlo Campus B - Penarolsite - Terr.3
    11:00 GS Bree Beek - KRC LU13 Blue  Geussensstraat Z/N, 3960 Bree Beek - Terr.2 (synth)
    13:00 KRC LU12 - FC Herderen Millen  Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.C
    13:00 KRC LU15 Blue - Sp. Calcio Genk  Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.B
    14:30 KRC Genk Ladies 2 - OHL 2  Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.A
WO 27/11/2019 19:00 KRC LU13 White - Nieuwerkerken, LIMB CUP  Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.A
    19:30 Schoonbeek Beverst - KRC LU15 Blue  Hereveld 2, 3740 Bilzen Cmpl.Schoonbeek - Terr.1 (synth)
ZA 30/11/2019 10:00 KRC LU13 Blue - FC Hamont 99  Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.B
    10:30 KRC LU13 White - AA Rekem  Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.C
    10:30 KRC Genk Ladies 3 - Bokrijk Sport  Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.A
    13:00 KRC LU11 White - WS Linkhout  Gouverneur A. Galopinstraat 13, 3600 Genk KRC Genk Ladies - Terr.C
    14:00 Zonhoven United - KRC LU12  Herestraat 124 A, 3520 Zonhoven De Basvelden - Terr.1
    15:00 FC Kontich - KRC Genk Ladies 2  Duffelsesteenweg, 2550 Kontich CMP:FC Kontich - Terr.2 (synth)
    16:00 KRC Genk Ladies 1 - Club Brugge KV  Emiel Van Dorenlaan 144, 3600 Genk Sport in Genk Park - Terr.1 (synth)

         KLIK HIER voor de maandkalenders 2019-2020