Volgende wedstrijden

  

 
zaterdag 13 april 2019

10.00 uur: KRC Genk Ladies U15 White - Thor Hasselt
scheidsrechter: de heer Hovsep Bedrossyan (2)

adres: GA Galopinstraat 13, 3600 Genk

11.30 uur: KRC Genk Ladies 2 - VC Moldavo
scheidsrechter: de heer Jochen Willems (5)

assistenten: de heer Antonio Cafaro (3) en de heer Carl Plees (2)
adres: GA Galopinstraat 13, 3600 Genk

14.30 uur: Bocholt VV - KRC Genk Ladies U12
scheidsrechter: aan te duiden door de thuisclub

adres: Damburgstadion, terrein 2, 3950 Bocholt

15.00 uur: Standard Liège - KRC Genk Ladies 1
scheidsrechter:  mevrouw Amandine Lepage (13)
assistenten: mevrouw Rosette Umugwaneza (14) en mevrouw Sylvie Deckers (4)

adres: Académie Dreyfus, Allée Du Bol d'Air 11, Angleur

 

zondag 14 april 2019

11.15 uur: FC Halveweg Zonhoven - KRC Genk Ladies U15 White
scheidsrechter: de heer Omezr Alpak (2)

adres: Schopdriesweg 17, 350 Zonhoven

 

woensdag 17 april 2019

19.00 uur: Lummen VV - KRC Genk Ladies U13 Blue
scheidsrechter: de heer Joseph Longo (2)

adres: Maria Van Loonstraat 5, 3560 Lummen

20.30 uur: KRC Genk Ladies 1 - RSC Anderlecht   (Play Off, wedstrijd 1)
scheidsrechter: mevrouw Viki De Cremer (12)
assistenten: de heer Bart Gilen (7) en mevrouw Ilka Bosmans (4)

adres: SportInGenk Park, Emiel Van Dorenlaan 144, Genk

 

zaterdag 20 april 2019

10.00 uur: Calcio Genk - KRC Genk Ladies U15 Blue
scheidsrechter: de heer Eray Engel (2)

adres: Steenbeukstraat 20, 3600 Genk

10.00 uur: KRC Genk Ladies 3 - KFC Hamont 99   (Beker van Limburg)
scheidsrechter: de heer Andy Tomczak (2)

adres: GA Galopinstraat 13, 3600 Genk

 

16.00 uur: Svelta Melsele - KRC Genk Ladies 2
scheidsrechter: de heer Cédric Tonnelier (6)
assistenten: de heer Eric Neumann (7) en de heer Paul Van Damme (5)

adres: Albrecht Rodenbachlaan 29, 9120 Melsele

 

maandag 23 april 2019

10.30 uur: ??? - KRC Genk Ladies U13   (finale Beker van België)
scheidsrechter: 

adres: Stadionlaan 5, Denderleeuw

 

vrijdag 26 april 2019

20.30 uur: AA Gent - KRC Genk Ladies   (Play Off, wedstrijd 2)
scheidsrechter: 
assistenten:

adres: 

 

zaterdag 27 april 2019

10.00 uur: KRC Genk Ladies U11 - Daring Huvo Jeuk
scheidsrechter: de heer Eddy Brondel

adres: GA Galopinstraat 13, 3600 Genk

10.00 uur: KRC Genk Ladies U12 - Stokkem VV
scheidsrechter: 
adres: GA Galopinstraat 13, 3600 Genk

10.00 uur: KRC Genk Ladies U13 Blue - Genk VV
scheidsrechter: 
adres: GA Galopinstraat 13, 3600 Genk

13.30 uur: KRC Genk U15 Blue - SLW Maaseik
scheidsrechter: 
adres: GA Galopinstraat 13, 3600 Genk

15.00 uur: KRC Genk 2 - SC Eendracht Aalst
scheidsrechter:
assistenten: 
adres: GA Galopinstraat 13, 3600 Genk

 

zondag 28 april 2019

09.30 uur: FC Diepenbeek - KRC Genk Ladies U15 White
scheidsrechter: 

adres: SK Rooierheide, terrein 1, Heidestraat, 3590 Diepenbeek

 

dinsdag 30 april 2019

20.30 uur: Standard de Liège  - KRC Genk Ladies   (Play Off, wedstrijd 3)
scheidsrechter: 
assistenten:

adres: 

 

zaterdag 4 mei 2019

15.00 uur: Standard Liège 2 - KRC Genk Ladies 2  
scheidsrechter: 
assistenten: 

adres: Académie Louis Dreyfus, terrein 5, Avenue du Bol d'Air 11, 4031 Angleur


20.30 uur: KRC Genk Ladies - Standard Liège   (Play Off, wedstrijd 4)
scheidsrechter: 
assistenten:

adres: 

 

zaterdag 11 mei 2019

20.30 uur: RSC Anderlecht - KRC Genk Ladies    (Play Off, wedstrijd 5)
scheidsrechter: 
assistenten: 

adres:

vrijdag 17 mei 2019

20.30 uur: KRC Genk Ladies - AA Gent  (Play Off, wedstrijd 5)
scheidsrechter: 
assistenten: 

adres: 

 

zondag 19 mei 2019

Finales Beker van Limburg