Kalender U15 White

2 Gewestelijke U15 reeks H, niveau 2-1

za 12-01-2019    10:00    K.R.C. GENK C NIV.2-1  BOKRIJK SPORT NIV.1
zo 20-01-2019   10:15   WS SCHOONBEEK-BEVERST A NIV.2-1 K.R.C. GENK C NIV.2-1
za 26-01-2019   10:00   K.R.C. GENK C NIV.2-1 - SP. KOLMONT C NIV.1
zo 03-02-2019   10:00   VELM VV NIV.2-1 K.R.C. GENK C NIV.2-1
za 09-02-2019   10:00   K.R.C. GENK C NIV.2-1 - E. TERMIEN B NIV.2-1
zo 17-02-2019   10:30    THOR HASSELT B NIV.1 K.R.C. GENK C NIV.2-1
za 23-02-2019   10:00   K.R.C. GENK C NIV.2-1 FC DIEPENBEEK B NIV.1
zo 10-03-2019    10:30   BOKRIJK SPORT NIV.1 K.R.C. GENK C NIV.2-1
za 16-03-2019   10:00   K.R.C. GENK C NIV.2-1 - WS SCHOONBEEK-BEVERST A NIV.2-1
zo 24-03-2019   09:15   SP. KOLMONT C NIV.1 - K.R.C. GENK C NIV.2-1
za 30-03-2019   10:00   K.R.C. GENK C NIV.2-1 - VELM VV NIV.2-1
zo 07-04-2019   09:15   E. TERMIEN B NIV.2-1 - K.R.C. GENK C NIV.2-1
za 13-04-2019   10:00   K.R.C. GENK C NIV.2-1 - THOR HASSELT B NIV.1
zo 28-04-2019   09:30   FC DIEPENBEEK B NIV.1 - K.R.C. GENK C NIV.2-1

 

Gewestelijke U15 reeks E, niveau 2-1

za 01-09-2018

10:00

NEEROETEREN FC NIV.2-1

K.R.C. GENK C NIV.2-1

  -  

zo 02-09-2018

09:15

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

  -  

zo 02-09-2018

10:00

BOORSEM SPORT NIV.2-1

VV STOKKEM A NIV.2-1

  -  

zo 02-09-2018

10:00

CALCIO GENK NIV.2-1

AS-NIEL UTD. A NIV.2

  -  

         

za 08-09-2018

10:00

K.R.C. GENK C NIV.2-1

CALCIO GENK NIV.2-1

  -  

za 08-09-2018

11:00

AS-NIEL UTD. A NIV.2

BOORSEM SPORT NIV.2-1

  -  

zo 09-09-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

NEEROETEREN FC NIV.2-1

  -  

zo 09-09-2018

10:00

VV STOKKEM A NIV.2-1

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

  -  

         

za 15-09-2018

10:00

NEEROETEREN FC NIV.2-1

VV STOKKEM A NIV.2-1

  -  

za 15-09-2018

10:00

K.R.C. GENK C NIV.2-1

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

  -  

zo 16-09-2018

09:15

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

AS-NIEL UTD. A NIV.2

  -  

zo 16-09-2018

10:00

CALCIO GENK NIV.2-1

BOORSEM SPORT NIV.2-1

  -  

         

za 22-09-2018

11:00

AS-NIEL UTD. A NIV.2

NEEROETEREN FC NIV.2-1

  -  

zo 23-09-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

CALCIO GENK NIV.2-1

  -  

zo 23-09-2018

10:00

VV STOKKEM A NIV.2-1

K.R.C. GENK C NIV.2-1

  -  

zo 23-09-2018

10:00

BOORSEM SPORT NIV.2-1

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

  -  

         

za 29-09-2018

10:00

K.R.C. GENK C NIV.2-1

AS-NIEL UTD. A NIV.2

  -  

za 29-09-2018

10:00

NEEROETEREN FC NIV.2-1

BOORSEM SPORT NIV.2-1

  -  

zo 30-09-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

VV STOKKEM A NIV.2-1

  -  

zo 30-09-2018

10:00

CALCIO GENK NIV.2-1

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

  -  

         

za 06-10-2018

11:00

AS-NIEL UTD. A NIV.2

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

  -  

zo 07-10-2018

09:15

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

NEEROETEREN FC NIV.2-1

  -  

zo 07-10-2018

10:00

BOORSEM SPORT NIV.2-1

K.R.C. GENK C NIV.2-1

  -  

zo 07-10-2018

10:00

CALCIO GENK NIV.2-1

VV STOKKEM A NIV.2-1

  -  

         

za 13-10-2018

10:00

NEEROETEREN FC NIV.2-1

CALCIO GENK NIV.2-1

  -  

za 13-10-2018

10:00

K.R.C. GENK C NIV.2-1

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

  -  

zo 14-10-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

BOORSEM SPORT NIV.2-1

  -  

zo 14-10-2018

10:00

VV STOKKEM A NIV.2-1

AS-NIEL UTD. A NIV.2

  -  

         

za 20-10-2018

10:00

K.R.C. GENK C NIV.2-1

NEEROETEREN FC NIV.2-1

  -  

za 20-10-2018

11:00

AS-NIEL UTD. A NIV.2

CALCIO GENK NIV.2-1

  -  

zo 21-10-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

  -  

zo 21-10-2018

10:00

VV STOKKEM A NIV.2-1

BOORSEM SPORT NIV.2-1

  -  

         

za 27-10-2018

10:00

NEEROETEREN FC NIV.2-1

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

  -  

zo 28-10-2018

09:15

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

VV STOKKEM A NIV.2-1

  -  

zo 28-10-2018

10:00

BOORSEM SPORT NIV.2-1

AS-NIEL UTD. A NIV.2

  -  

zo 28-10-2018

10:00

CALCIO GENK NIV.2-1

K.R.C. GENK C NIV.2-1

  -  

         

za 03-11-2018

11:00

AS-NIEL UTD. A NIV.2

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

  -  

zo 04-11-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

K.R.C. GENK C NIV.2-1

  -  

zo 04-11-2018

10:00

BOORSEM SPORT NIV.2-1

CALCIO GENK NIV.2-1

  -  

zo 04-11-2018

10:00

VV STOKKEM A NIV.2-1

NEEROETEREN FC NIV.2-1

  -  

         

za 10-11-2018

10:00

NEEROETEREN FC NIV.2-1

AS-NIEL UTD. A NIV.2

  -  

za 10-11-2018

10:00

K.R.C. GENK C NIV.2-1

VV STOKKEM A NIV.2-1

  -  

zo 11-11-2018

09:15

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

BOORSEM SPORT NIV.2-1

  -  

zo 11-11-2018

10:00

CALCIO GENK NIV.2-1

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

  -  

         

za 17-11-2018

11:00

AS-NIEL UTD. A NIV.2

K.R.C. GENK C NIV.2-1

  -  

zo 18-11-2018

09:15

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

CALCIO GENK NIV.2-1

  -  

zo 18-11-2018

10:00

BOORSEM SPORT NIV.2-1

NEEROETEREN FC NIV.2-1

  -  

zo 18-11-2018

10:00

VV STOKKEM A NIV.2-1

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

  -  

         

za 24-11-2018

10:00

K.R.C. GENK C NIV.2-1

BOORSEM SPORT NIV.2-1

  -  

za 24-11-2018

10:00

NEEROETEREN FC NIV.2-1

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

  -  

zo 25-11-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

AS-NIEL UTD. A NIV.2

  -  

zo 25-11-2018

10:00

VV STOKKEM A NIV.2-1

CALCIO GENK NIV.2-1

  -  

         

za 01-12-2018

11:00

AS-NIEL UTD. A NIV.2

VV STOKKEM A NIV.2-1

  -  

zo 02-12-2018

09:15

WS SCHOONBEEK-BEVERST B NIV.2-1

K.R.C. GENK C NIV.2-1

  -  

zo 02-12-2018

10:00

CALCIO GENK NIV.2-1

NEEROETEREN FC NIV.2-1

  -  

zo 02-12-2018

10:00

BOORSEM SPORT NIV.2-1

SPOUWEN-MOPERTINGEN C NIV.2

  -