Kalender U15 Blue

 

2 Gewestelijke U15 reeks B, niveau 3/2

za 12-01-2019    13:30    K.R.C. GENK B NIV.3-2  CALCIO GENK NIV.3-2 
zo 20-01-2019   09:30   FC DIEPENBEEK A NIV.3-2 K.R.C. GENK B NIV.3-2 
za 26-01-2019   13:30   K.R.C. GENK B NIV.3-2 - N. GRUITRODE NIV.3
zo 03-02-2019   11:00   E. LOUWEL NIV.3-2 K.R.C. GENK B NIV.3-2
za 09-02-2019   13:30   K.R.C. GENK B NIV.3-2 - TURKSE RANGERS NIV.3
za 16-02-2019   13:30    K.R.C. GENK B NIV.3-2 HALVEWEG ZONHOVEN A NIV.3
zo 24-02-2019   10:00   SLW MAASEIK A NIV.3 K.R.C. GENK B NIV.3-2
zo 10-03-2019    10:00   CALCIO GENK NIV.3-2 K.R.C. GENK B NIV.3-2
za 16-03-2019   13:30   K.R.C. GENK B NIV.3-2 - FC DIEPENBEEK A NIV.3-2
zo 24-03-2019   10:00   N. GRUITRODE NIV.3 - K.R.C. GENK B NIV.3-2
za 30-03-2019   13:30   K.R.C. GENK B NIV.3-2 - E. LOUWEL NIV.3-2
zo 07-04-2019   11:00   TURKSE RANGERS NIV.3 - K.R.C. GENK B NIV.3-2
zo 14-04-2019   11:15   HALVEWEG ZONHOVEN A NIV.3 - K.R.C. GENK B NIV.3-2
za 27-04-2019   13:30   K.R.C. GENK B NIV.3-2 - SLW MAASEIK A NIV.3

 

  -  

 

 

 

Gewestelijke U15 reeks B, niveau 3/2

za 01-09-2018

12:30

KMR BIESEN NIV.2

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

  -  

za 01-09-2018

13:15

SP. KOLMONT A NIV.3-2

K.R.C. GENK B NIV.3-2

  -  

zo 02-09-2018

09:30

ZUTENDAAL VV NIV.2

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

  -  

zo 02-09-2018

10:00

E. LOUWEL NIV.3-2

KVK WELLEN B NIV.3-2

  -  

         

za 08-09-2018

12:30

K.R.C. GENK B NIV.3-2

ZUTENDAAL VV NIV.2

  -  

zo 09-09-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

KMR BIESEN NIV.2

  -  

zo 09-09-2018

10:00

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

E. LOUWEL NIV.3-2

  -  

zo 09-09-2018

10:00

KVK WELLEN B NIV.3-2

SP. KOLMONT A NIV.3-2

  -  

         

za 15-09-2018

12:30

KMR BIESEN NIV.2

K.R.C. GENK B NIV.3-2

  -  

zo 16-09-2018

09:30

ZUTENDAAL VV NIV.2

KVK WELLEN B NIV.3-2

  -  

zo 16-09-2018

10:00

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

  -  

zo 16-09-2018

10:00

E. LOUWEL NIV.3-2

SP. KOLMONT A NIV.3-2

  -  

         

za 22-09-2018

12:30

K.R.C. GENK B NIV.3-2

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

  -  

za 22-09-2018

13:15

SP. KOLMONT A NIV.3-2

ZUTENDAAL VV NIV.2

  -  

zo 23-09-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

E. LOUWEL NIV.3-2

  -  

zo 23-09-2018

10:00

KVK WELLEN B NIV.3-2

KMR BIESEN NIV.2

  -  

         

za 29-09-2018

12:30

KMR BIESEN NIV.2

SP. KOLMONT A NIV.3-2

  -  

zo 30-09-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

K.R.C. GENK B NIV.3-2

  -  

zo 30-09-2018

10:00

E. LOUWEL NIV.3-2

ZUTENDAAL VV NIV.2

  -  

zo 30-09-2018

10:00

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

KVK WELLEN B NIV.3-2

  -  

         

za 06-10-2018

13:15

SP. KOLMONT A NIV.3-2

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

  -  

zo 07-10-2018

09:30

ZUTENDAAL VV NIV.2

KMR BIESEN NIV.2

  -  

zo 07-10-2018

10:00

E. LOUWEL NIV.3-2

K.R.C. GENK B NIV.3-2

  -  

zo 07-10-2018

10:00

KVK WELLEN B NIV.3-2

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

  -  

         

za 13-10-2018

12:30

KMR BIESEN NIV.2

E. LOUWEL NIV.3-2

  -  

za 13-10-2018

12:30

K.R.C. GENK B NIV.3-2

KVK WELLEN B NIV.3-2

  -  

zo 14-10-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

SP. KOLMONT A NIV.3-2

  -  

zo 14-10-2018

10:00

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

ZUTENDAAL VV NIV.2

  -  

         

za 20-10-2018

12:30

K.R.C. GENK B NIV.3-2

SP. KOLMONT A NIV.3-2

  -  

zo 21-10-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

ZUTENDAAL VV NIV.2

  -  

zo 21-10-2018

10:00

KVK WELLEN B NIV.3-2

E. LOUWEL NIV.3-2

  -  

zo 21-10-2018

10:00

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

KMR BIESEN NIV.2

  -  

         

za 27-10-2018

12:30

KMR BIESEN NIV.2

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

  -  

za 27-10-2018

13:15

SP. KOLMONT A NIV.3-2

KVK WELLEN B NIV.3-2

  -  

zo 28-10-2018

09:30

ZUTENDAAL VV NIV.2

K.R.C. GENK B NIV.3-2

  -  

zo 28-10-2018

10:00

E. LOUWEL NIV.3-2

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

  -  

         

za 03-11-2018

12:30

K.R.C. GENK B NIV.3-2

KMR BIESEN NIV.2

  -  

za 03-11-2018

13:15

SP. KOLMONT A NIV.3-2

E. LOUWEL NIV.3-2

  -  

zo 04-11-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

  -  

zo 04-11-2018

10:00

KVK WELLEN B NIV.3-2

ZUTENDAAL VV NIV.2

  -  

         

za 10-11-2018

12:30

KMR BIESEN NIV.2

KVK WELLEN B NIV.3-2

  -  

zo 11-11-2018

09:30

ZUTENDAAL VV NIV.2

SP. KOLMONT A NIV.3-2

  -  

zo 11-11-2018

10:00

E. LOUWEL NIV.3-2

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

  -  

zo 11-11-2018

10:00

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

K.R.C. GENK B NIV.3-2

  -  

         

za 17-11-2018

12:30

K.R.C. GENK B NIV.3-2

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

  -  

za 17-11-2018

13:15

SP. KOLMONT A NIV.3-2

KMR BIESEN NIV.2

  -  

zo 18-11-2018

09:30

ZUTENDAAL VV NIV.2

E. LOUWEL NIV.3-2

  -  

zo 18-11-2018

10:00

KVK WELLEN B NIV.3-2

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

  -  

         

za 24-11-2018

12:30

KMR BIESEN NIV.2

ZUTENDAAL VV NIV.2

  -  

za 24-11-2018

12:30

K.R.C. GENK B NIV.3-2

E. LOUWEL NIV.3-2

  -  

zo 25-11-2018

09:15

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

KVK WELLEN B NIV.3-2

  -  

zo 25-11-2018

10:00

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

SP. KOLMONT A NIV.3-2

  -  

         

za 01-12-2018

13:15

SP. KOLMONT A NIV.3-2

SPOUWEN-MOPERTINGEN B NIV.2

  -  

zo 02-12-2018

09:30

ZUTENDAAL VV NIV.2

ZONHOVEN VV B NIV.3-2

  -  

zo 02-12-2018

10:00

KVK WELLEN B NIV.3-2

K.R.C. GENK B NIV.3-2

  -  

zo 02-12-2018

10:00

E. LOUWEL NIV.3-2

KMR BIESEN NIV.2

  -