Beker van Limburg

Voorgestelde speeldata Beker van Limburg 2017-2018:
30 september, 4 november, 9 december, 6 januari, 13 januari, 24 maart, 21 april, 28 april, 5 mei.

Bij alle wedstrijden voor de Beker van Limburg zijn vier vervangingen toegestaan.

Voorronde
De ploegen worden ingedeeld in 4 groepen (A-B-C-D) van maximaal 6 ploegen.

 

Groep A

Groep B

Groep C

Groep D

1

Halveweg B

BS Sport

Esperanza Pelt B

E. Louwel B

2

RC Genk Ladies C

Jong STVV B

Halveweg A

DV Bilzen Un A

3

E. Mechelen ad M

Kortessem VV

HO Molenbeersel

Membruggen VV

4

RC Reppel

Bokrijk Sport

Maasland NO

KFC Hamont 99

5

DV Bilzen Un B

FC Alken

Jong STVV A

Fufo Beringen

6

Lommel United

 

 

 


In elke reeks speelt elke ploeg één keer tegen de anderen.

 

Datum

Groep van 6

1

zaterdag 30 september

1-2, 3-4, 5-6

2

zaterdag 4 november

4-1, 5-3, 6-2

3

zaterdag 9 december

1-5, 2-4, 3-6

4

zaterdag 6 januari

5-2, 3-1, 6-4

5

zaterdag 13 januari

2-3, 4-5, 1-6

inh

zaterdag 10 februari

inhaaldag

 

GROEP A

1

zaterdag 30 september 2017

1-2
3-4
5-6

15.00
14.30
12.30

FC Halveweg B – KRC Genk Ladies C  0-6
E. Mechelen ad Maas – RC Reppel  2-4
DV Bilzen United B – Lommel United  5-0 ff.

2

zaterdag 4 november 2017

4-1
5-3
6-2

15.00
12.30
15.00

RC Reppel – FC Halveweg B  7-1
DV Bilzen United B – E. Mechelen ad Maas  2-4
Lommel United – KRC Genk Ladies C  0-19

3

zaterdag 9 december 2017

1-5
2-4
3-6

15.00
10.00
14.30

FC Halveweg B – Bilzen United B  2-0
KRC Genk Ladies C– RC Reppel  4-0
E. Mechelen ad Maas – Lommel United  8-0

4

zaterdag 6 januari 2018

5-2
3-1
6-4

12.30
14.30
15.00

DV Bilzen United B – KRC Genk Ladies C  0-11
E. Mechelen ad Maas – FC Halveweg B  1-6
Lommel United – RC Reppel  0-5

5

zaterdag 13 januari 2018

2-3
4-5
1-6

10.00
15.00
15.00

KRC Genk Ladies C – E. Mechelen ad Maas  11-2
RC Reppel – DV Bilzen United B  10-0
FC Halveweg B – Lommel United  5-0 ff.

 

zaterdag 10 februari 2018

inhaaldag

Rangschikking groep A

1
KRC Genk Ladies C
05 05 00 00 51 02 15
2
RC Reppel
05 04 00 01 26 07 12
3
FC Halveweg B
05 03 00 02 14 14 09
4
Eendracht Mechelen ad Maas
05 02 00 03 17 23 06
5
DV Bilzen United B
05
01
00
04
07
27
03
6
Lommel United WS
05 00 00 05 00 42 00

 

GROEP B

1

zaterdag 30 september 2017

1-2
3-4
5-6

BS Sport – Jong STVV B  3-2
Kortessem VV – Bokrijk Sport  1-4
FC Alken - bye

2

zaterdag 4 november 2017

4-1
5-3
6-2

Bokrijk Sport – BS Sport  5-1
FC Alken – Kortessem VV  4-1
bye - Jong STVV B

3

zaterdag 9 december 2017

1-5
2-4
3-6

BS Sport – FC Alken  2-9
Jong STVV B – Bokrijk Sport  0-5 ff.
Kortessem VV – bye

4

zaterdag 6 januari 2018

5-2
3-1
6-4

FC Alken – Jong STVV B  13-0
Kortessem VV – BS Sport  1-3
bye – Bokrijk Sport

5

zaterdag 13 januari 2018

2-3
4-5
1-6

Jong STVV B – Kortessem VV  1-8
Bokrijk Sport – FC Alken  4-4
BS Sport – bye

 

 

inhaaldag

Rangschikking groep B

1
FC Alken
04 03 01 00 30 07 10
2
Bokrijk Sport
04 03 01 00 18 06 10
3
BS Sport 
04
02
00
02
09
17
06
4
Kortessem VV
04 01 00 03 11 12 03
5
Jong STVV B
04 00 00 04 03 29 00

 

GROEP C

1

zaterdag 30 september 2017

1-2
3-4
5-6

Esperanza Pelt B – FC Halveweg A  3-3
HO Molenbeersel – Maasland NO  5-6
Jong STVV A - bye

2

zaterdag 4 november 2017

4-1
5-3
6-2

Maasland NO – Esperanza Pelt B  2-6
Jong STVV A – HO Molenbeersel  5-1
bye - FC Halveweg A

3

zaterdag 9 december 2017

1-5
2-4
3-6

Esperanza Pelt B – Jong STVV A  0-1
FC Halveweg A – Maasland NO  22-0
HO Molenbeersel – bye

4

zaterdag 6 januari 2018

5-2
3-1
6-4

Jong STVV A – FC Halveweg A  2-3
HO Molenbeersel – Esperanza Pelt B  0-5 ff.
bye – Maasland NO

5

zaterdag 13 januari 2018

2-3
4-5
1-6

FC Halveweg A – HO Molenbeersel  5-0 ff
Maasland NO – Jong STVV A  2-10
Esperanza Pelt B – bye

 

zaterdag 10 februari 2018

inhaaldag

Rangschikking groep C

1
FC Halveweg A
04 03 01 00 33 05 10
2
Jong STVV A
04 03 00  01  18 06 09
3
Esperanza Pelt B
04 02 01 01 14 06 07
4
Maasland Noord Oost
04
01
00
03
10
43
03
5
HO Molenbeersel
04 00 00 04 06 21 00

 

GROEP D

 

1

zaterdag 30 september 2017

1-2
3-4
5-6

Eendracht Louwel B – DV Bilzen United A  3-2
Membruggen VV – KFC Hamont 99  1-7
Fufo Beringen - bye

 

2

zaterdag 4 november 2017

4-1
5-3
6-2

KFC Hamont 99 – Eendracht Louwel B  4-0
Fufo Beringen – Membruggen VV  14-0
bye - DV Bilzen United A

 

3

zaterdag 9 december 2017

1-5
2-4
3-6

Eendracht Louwel B – Fufo Beringen  1-4
DV Bilzen United A – KFC Hamont 99  5-0 ff.
Membruggen VV – bye

 

4

zaterdag 6 januari 2018

5-2
3-1
6-4

Fufo Beringen – DV Bilzen United A  3-5
Membruggen VV – Eendracht Louwel B  1-6
bye – KFC Hamont 99

 

5

zaterdag 13 januari 2018

2-3
4-5
1-6

DV Bilzen United A – Membruggen VV  11-0
KFC Hamont 99 – Fufo Beringen  2-4
Eendracht Louwel B – bye

 

 

zaterdag 10 februari 2018

inhaaldag

 
Rangschikking groep D

1
Fufo Beringen
04 03 00 01 29 10 09
2
DV Bilzen United A
04 03 00 01 23 06 09
3
FC Hamont 99
04 02 00 02 13 10 06
4
Eendracht Louwel B
04
02
00
02
10
11
06
5
Membruggen VV
04 00 00 04 02 38 00

Onderlinge confrontatie: Fufo Beringen - DV Bilzen United 3-5
--> Groepswinnaar: DV Bilzen United
--> 2de plaats: Fufo Beringen

Onderlinge confrontatie: Hamont - Louwel B 4-0
--> 3de plaats: KFC Hamont 99
--> 4de plaats: Eendracht Louwel B

Finaleronde

De finaleronde wordt betwist in twee competities:
-   de A-Beker: voor de ploegen die op de plaatsen 1 en 2 eindigden in hun reeks

-   de B-Beker: voor de ploegen die op de plaatsen 3 en 4 eindigden in hun reeks

A-BEKER

Geplaatst voor de kwartfinales:
- de eerste twee van de groepen A-B-C-D

Kwartfinales op zaterdag 24 maart en zaterdag 21 april
1:  D2-A1: Fufo Beringen-KRC Genk Ladies C  1-6
en A1–D2 : KRC Genk Ladies C-Fufo Beringen  8-0

2:  C2–B1: Jong STVV A-FC Alken  2-6
en B1–C2: FC Alken-Jong STVV A  14-1

3:  B2–C1: Bokrijk Sport-FC Halveweg  1-1
en C1–B2: FC Halveweg-Bokrijk Sport  2-3

4:  A2–D1: RC Reppel-DV Bilzen United  1-1
en D1–A2: DV Bilzen United-RC Reppel  8-1

Halve finales op zaterdag 28 april en zaterdag 5 mei:
11: 2-1: FC Alken-KRC Genk Ladies C  1-3
1-2: KRC Genk Ladies C - FC Alken  2-2

12: 4-3: DV Bilzen United - Bokrijk Sport  2-1
en 3-4: Bokrijk Sport - DV Bilzen United  2-2

Finales op zondag 20 mei op neutraal veld
finale: KRC Genk Ladies - DV Bilzen United  3-1

troosting: FC Alken - Bokrijk Sport  0-0 (Alken wint met penalty's)

In de kwartfinales en de halve finales gelden de bepalingen van artikel 1539 van het Bondsreglement. Er worden geen verlengingen gespeeld.
In de finale worden geen verlengingen gespeeld en volgt bij gelijke stand onmiddellijk een strafschoppenserie.
Indien een club forfait geeft voor de finale of de troosting wordt een boete van € 200 aangerekend.


B-BEKER

Geplaatst voor de kwartfinales:
- de derde en de vierde van de groepen A-B-C-D

Kwartfinales op zaterdag 24 maart en zaterdag 21 april
6:  D4–A3: Eendr.Louwel B-FC Halveweg B  3-1
en A3–D4: FC Halveweg B-Eendr.Louwel B  3-1  (pen 3-4)

7:  C4–B3: Maasland NO-BS Sport  0-7
en B3–C4: BS Sport-Maasland NO  10-0

8:  B4–C3: Kortessem VV-Esp.Pelt B  0-6
en C3–B4: Esp.Pelt B-Kortessem VV  2-2

9:  A4–D3: E.Mechelen ad Maas-FC Hamont 99  2-5
en D3–A4: FC Hamont-E.Mechelen ad Maas  8-2

Halve finales op zaterdag 28 april en zaterdag 5 mei:
16: 7-6: BS Sport - Eendracht Louwel B  0-2
en 6-7: Eendracht Louwel B - BS Sport  12-0

17: 9-8: FC Hamont - Esperanza Pelt B  5-0
en 8-9: Esperanza Pelt B - FC Hamont  0-5 ff.

Finales op zondag 20 mei op neutraal veld
finale: Eendracht Louwel B - FC Hamont 0-0, (Louwel wint met penalty's)

troosting: BS Sport - FC Esperanza Pelt B forfait

In de kwartfinales en de halve finales gelden de bepalingen van artikel 1539 van het Bondsreglement. Er worden geen verlengingen gespeeld.
In de finale worden geen verlengingen gespeeld en volgt bij gelijke stand onmiddellijk een strafschoppenserie.
Indien een club forfait geeft voor de finale of de troosting wordt een boete van € 200 aangerekend.

 

Reglementen

Groepsrangschikking bij een gelijk aantal punten
Wanneer meerdere ploegen evenveel punten bekomen, dan wordt als volgt onderscheid gemaakt :
- Indien twee ploegen in de eindrangschikking gelijk eindigen, dan wordt de volgorde bepaald door de onderlinge confrontatie.  Indien deze twee ploegen meer dan één wedstrijd tegen elkaar gespeeld hebben gelden de onderlinge confrontaties met achtereenvolgens: het hoogste aantal punten, het hoogste aantal winstmatchen, het hoogste doelsaldo, het hoogste aantal gescoorde doelpunten, het hoogst aantal gescoorde doelpunten op verplaatsing. 
- Indien meer dan twee ploegen gelijk eindigen, gelden de onderlinge confrontaties met achtereenvolgens: het hoogste aantal punten, het hoogste aantal winstmatchen, het hoogste doelsaldo, het hoogste aantal gescoorde doelpunten, het hoogst aantal gescoorde doelpunten op verplaatsing. 
- Indien in  de bovenvermelde gevallen nog  steeds geen onderscheid is, dan worden dezelfde criteria in acht genomen van de resultaten die behaald werden tegen de ploegen uit de top drie van het klassement.

- Is de stand alweer gelijk, dan gelden dezelfde criteria van de resultaten tegen achtereenvolgens: de eerste vier ploegen van de groep, de eerste vijf ploegen van de groep, de eerste zes ploegen van de groep, de volledige groep.

- Is er alweer geen onderscheid dan wordt rekening gehouden met de plaats in de competitie, op het moment van de laatste poulewedstrijd. Om deze plaats te bepalen worden achtereenvolgens de coëfficiënten (totaal / aantal wedstrijden) gemaakt van achtereenvolgens het aantal punten, het aantal winstmatchen, het doelsaldo, het aantal gescoorde doelpunten, het aantal gescoorde doelpunten op verplaatsing. 
Om de plaats van de competitie te bepalen heeft de reeks van eerste provinciale steeds voorrang op de reeks van tweede provinciale en deze van tweede provinciale heeft voorrang op deze van derde provinciale.


Klasseverlaging
Concrete toepassing van artikel 1019.221-222-223 in Limburg volgens de bepaling in de modaliteiten dat voor clubs met meerdere B-ploegen in lagere afdeling de regels van klasseverlaging eveneens gelden voor haar overige B-ploegen ten opzichte van haar andere B-ploegen  (art. 1019.224):

1   Het verbod tot klasseverlaging betekent dat maximum 3 speelsters die bij de vorige speeldag aan de officiële kampioenschaps- of bekerwedstrijd van de A-ploeg effectief hebben deelgenomen, mogen deelnemen aan een kampioenschaps- of bekerwedstrijd van de B-ploeg. Bovendien mag slechts één van deze speelsters tijdens die wedstrijd van de A-ploeg meer dan één speelhelft gespeeld hebben.
(integrale tekst van artikel 1019.221)

2   Wanneer een club een tweede B-ploeg heeft, betekent het verbod tot klasseverlaging dat er maximum 4 speelsters die bij de vorige speeldag aan de officiële kampioenschaps- of bekerwedstrijd van de A-ploeg of van de eerste B-ploeg effectief hebben deelgenomen mogen deelnemen aan een kampioenschaps- of bekerwedstrijd van de tweede B-ploeg.
Bovendien mag slechts één van deze speelsters tijdens de wedstrijd van de A-ploeg of van de eerste B-ploeg meer dan één speelhelft gespeeld hebben.
(specifieke toepassing van artikel 1019.222)

3   (Integrale toepassing van artikel 1019.223 met volgende toevoeging)
De club van een tweede B-ploeg legt voor aanvang van de wedstrijd een kopie van het wedstrijdblad van de laatste officiële kampioenschaps- of bekerwedstrijd op hun vorige speeldag van zijn A-ploeg en zijn eerste B-ploeg in lagere afdelingen voor aan de afgevaardigde van de tegenstrever en de scheidsrechter.

 

Palmares Beker van Limburg

 

Seniores

Seniores B

U16 A

U16 B

Meisjes U13

Meisjes U11

2018

KRC Genk Ladies C

Eendracht Louwel B

       

2017

Esperanza Pelt

Bilzen United WS

       

2016

Eendracht Louwel B

 

 

 

 

 

2015

RC Reppel

 

 

 

 

DVL Zonhoven

2014

Eendracht Louwel B

 

DVL Zonhoven

 

DVL Zonhoven

DVL Zonhoven

2013

FC Halveweg

 

DV Zonhoven

Miecroob Veltem

Lommel United WS

 

2012

DV Tongeren

 

DV Zonhoven

Lommel United WS

DV Zonhoven

 

2011

Sint-Truiden VV B

 

FC Halveweg

DG Lommel

KMR Biesen

 

2010

Sint-Truiden VV B

 

FC Zwartberg

FC Halveweg

RC Reppel

 

2009

FC Halveweg

 

DV Zonhoven

DG Lommel

RC Reppel

 

2008

Peer SV

 

DV Zonhoven

DV Nerem

KMR Biesen

 

2007

DV Borgloon B

 

HG Lanaken

KMR Biesen

 

 

2006

FC Helson B

 

DV Borgloon

HG Lanaken B

 

 

2005

DV Nerem

 

 

 

 

 

2004

Patro Maasmechelen

 

 

 

 

 

2003

Helchteren VV

 

 

 

 

 

2002

Patro Maasmechelen

 

 

 

 

 

2001

Helchteren VV

 

 

 

 

 

2000

MG Maaseik

 

 

 

 

 

1999

DV Zonhoven

 

 

 

 

 

1998

DV Zonhoven

 

 

 

 

 

1997

DV Zonhoven