"Ik ben zeer enthousiast
om deel uit te maken van het
KRC Genk Ladies-team en
ben gemotiveerd om de club
verder te helpen groeien
en professionaliseren."
 

 

 

Transfer nieuws bij KRC Genk Ladies: Stergios wordt onze "Administratief medewerker " 

Met veel plezier willen wij jullie voorstellen aan onze nieuwe aanwinst, Stergios Zaprudis. 

Stergios komt ons team versterken als "administratief medewerker " om ons op administratief vlak te ondersteunen. Hij zal vanaf nu het aanspreekpunt zijn voor alle administratieve zaken binnen de club.

Wij zijn er dan ook van overtuigd dat zijn aanwezigheid de efficiëntie en effectiviteit van onze club zal verhogen. Dankzij de succesvolle samenwerking met KRC Genk zal Stergios kunnen profiteren van hun expertise om onze administratieve processen te verbeteren.

We zijn blij om Stergios in ons team te verwelkomen en wensen hem veel succes en plezier toe in zijn nieuwe functie bij onze mooie club.

 

Je kan Stergios bereiken via het emailadres: stergios@ladiesgenk.be - 0485 05 15 63