Bestuur

JM_01_7 Betty_01_4

 

 

 

 

 

ORGANOGRAM

ALGEMEEN BESTUUR

 

 

 

 

 

ORGANOGRAM

DAGELIJKS BESTUUR

Jacqueline MAHIEUX Betty VAN PROEYEN    
Voorzitter Algemene Directie & Secretariaat
   
 Raad van Bestuur
Jacqueline Mahieux Voorzitter 0495 99 77 42 jacqueline@infoweb.be
Betty Van Proeyen Algemene Directie & Secretariaat
0472 99 02 65 betty@ladiesgenk.be
Kelly Janssen     kelly.janssen@signsolutions.be
Miranda Liebens
  0475 70 77 18 miranda@lipa.be
Jeannette Palmers   0495 42 26 00 jeannette.claes@carbonsense.be
Dagelijks Bestuur
Betty Van Proeyen Algemene Directie 0472 99 02 65 betty@ladiesgenk.be
  Sportief verantwoordelijke 0472 99 02 65
betty@ladiesgenk.be
  Infrastructuur 0472 99 02 65 directie@ladiesgenk.be
Anja Torbeyns Evenementen 0478 33 28 18 info@ladiesgenk.be
Christel Brants Sportief / Scouting
0496 54 83 30 christel.brants@telenet.be
Maurizio Santarlasci Sportief & materiaal 0477 97 30 53 maurizio@ladiesgenk.be
Jean Roef Financieel & website 0468 48 51 05 jean@ladiesgenk.be

Erevoorzitters
Jules Vanmol ere-voorzitter 0478 92 79 09 stocker.willy1@gmail.com
Willy Stöcker ere-voorzitter 0474 45 91 70 jules.vanmol1@proximus.be

Sponsoring
Jacqueline Mahieux   0495 99 77 42 jacqueline@infoweb.be

Kledij
Christel Brants 
   0496 54 83 30
 kledij@ladiesgenk.be 
 
Fotograaf - Social Media
Dave Rietbergen   0496 54 83 30 davy@3rmedia.nl
Ontvangst PERS tijdens wedstrijden
Dave Rietbergen / Maurizio Santarlasci   0477 97 30 53
davy@3rmedia.nl