Bestuur

jackie Betty_01_4

 

ALGEMEEN BESTUUR

 

 

DAGELIJKS

 BESTUUR

 

 

 

 

 

 

 

Jacqueline MAHIEUX Betty VAN PROEYEN    
Voorzitter Algemene Directie & Secretariaat
   
 Raad van Beheer
Jacqueline Mahieux Voorzitter 0495 99 77 42 jacqueline@ladiesgenk.be
Betty Van Proeyen Algemene Directie & Secretariaat
0472 99 02 65 betty@ladiesgenk.be
Kelly Janssen    0495 91 70 92 kelly@signts.com
Miranda Liebens
  0475 70 77 18 miranda@lipa.be
Jeannette Palmers   0495 42 26 00 jeannette.palmers@palca.be
Bettie Hendrickx   0475 46 02 00 bettie@entirety.be
Dagelijks Bestuur
Betty Van Proeyen Algemene Directie 0472 99 02 65 betty@ladiesgenk.be
  Secretariaat 0472 99 02 65
betty@ladiesgenk.be
  Gerechtigde Correspondent 0472 99 02 65 directie@ladiesgenk.be
Ronny Honings TVJO / Scouting 0479 37 02 74 ronny@ladiesgenk.be
Werkgroep Evenementen   info@ladiesgenk.be
Maurizio Santarlasci Teammanager & materiaal/kledij 0477 97 30 53 maurizio@ladiesgenk.be
Alain Pereira Teammanager    
Betty Van Proeyen Financieel/Infrastructuur 0472 99 02 65 boekhouding@ladiesgenk.be
Erik Dautzenberg Marketing   marketing@ladiesgenk.be
Eric Lemmens Marketing - Sponsors   marketing@ladiesgenk.be

Erevoorzitters
Jules Vanmol ere-voorzitter 0478 92 79 09 jules.vanmol1@proximus.be
Willy Stöcker ere-voorzitter 0474 45 91 70 stocker.willy1@gmail.com

Sponsoring
Jacqueline Mahieux   0495 99 77 42 jacqueline@ladiesgenk.be
Kledij
Maurizio Santarlasci   0477 97 30 53 maurizio@ladiesgenk.be
 Fotograaf - Social Media
Dave Rietbergen   0496 54 83 30 davy@3rmedia.nl
Ontvangst PERS tijdens wedstrijden
Dave Rietbergen / Maurizio Santarlasci   0477 97 30 53
davy@3rmedia.nl