Kalender

za 03-09-2016   15.00   Wallonia Club Sibret - KRC Genk Ladies B  0-2
za 03-09-2016   15.00   Eendracht Louwel - Oud Heverlee Leuven B  1-2
za 03-09-2016   15.00   Wolfsdonk Sport - FC Halveweg Zonhoven  2-2
za 03-09-2016   16.30   Yellow Red KV Mechelen - KOVC Sterrebeek  0-1
za 03-09-2016   15.00   RSC Anderlecht C - DV Tongeren B  2-2
za 03-09-2016   15.00   KFC Rapide Wezemaal - KFC Wuustwezel  1-4
za 03-09-2016   16.30   Standard Liège C - KSOC Maria Ter Heide  0-6

za 10-09-2016   15.00   Wallonia Club Sibret - DV Tongeren B  6-0
za 10-09-2016   12.30   KRC Genk Ladies B - Eendracht Louwel  4-0
za 10-09-2016   13.00   KSOC Maria Ter Heide - KFC Rapide Wezemaal   4-0
za 10-09-2016   15.00   KFC Wuustwezel  - RSC Anderlecht C  5-0
za 10-09-2016   17.00   KOVC Sterrebeek - Wolfsdonk Sport  4-0
za 10-09-2016   15.00   FC Halveweg Zonhoven - R. Standard De Liege C  1-4
za 10-09-2016   15.00   Oud Heverlee Leuven B - Yellow Red KV Mechelen  2-0

za 24-09-2016   15.00   Wolfsdonk Sport - Oud Heverlee Leuven B  0-3
za 24-09-2016   15.00   KFC Wuustwezel  - KSOC Maria Ter Heide  2-1
za 24-09-2016   15.00   Eendracht Louwel - DV Tongeren B  6-0
za 24-09-2016   15.00   RSC Anderlecht C - Wallonia Club Sibret  3-2
za 24-09-2016   15.00   KFC Rapide Wezemaal - FC Halveweg Zonhoven  0-4
za 24-09-2016   16.30   Standard Liège C - KOVC Sterrebeek  1-0
za 24-09-2016   16.30   Yellow Red KV Mechelen - KRC Genk Ladies B  uitg.

za 01-10-2016   14.30   KRC Genk Ladies B - Wolfsdonk Sport  7-0
za 01-10-2016   15.00   Wallonia Club Sibret - Eendracht Louwel
za 01-10-2016   17.00   KOVC Sterrebeek - KFC Rapide Wezemaal
za 01-10-2016   13.00   DV Tongeren B - Yellow Red KV Mechelen  1-1
za 01-10-2016   15.00   FC Halveweg Zonhoven - KFC Wuustwezel  2-7
za 01-10-2016   15.00   Oud Heverlee Leuven B - R. Standard De Liege C  uitg.
za 01-10-2016   13.00   KSOC Maria Ter Heide - RSC Anderlecht C  8-0

za 08-10-2016   13.00   KSOC Maria Ter Heide - FC Halveweg Zonhoven  4-1
za 08-10-2016   15.00   Wolfsdonk Sport - DV Tongeren B  2-1
za 08-10-2016   15.00   KFC Wuustwezel  - KOVC Sterrebeek  5-0
za 08-10-2016   16.30   Yellow Red KV Mechelen - Wallonia Club Sibret  1-1
za 08-10-2016   15.00   RSC Anderlecht C - Eendracht Louwel  1-1
za 08-10-2016   15.00   KFC Rapide Wezemaal - Oud Heverlee Leuven B  0-2
za 08-10-2016   16.30   Standard Liège C - KRC Genk Ladies B  2-1

za 22-10-2016   12.30   KRC Genk Ladies B - KFC Rapide Wezemaal  4-0
za 22-10-2016   15.00   Wallonia Club Sibret - Wolfsdonk Sport  4-2
za 22-10-2016   15.00   Eendracht Louwel - Yellow Red KV Mechelen  2-4
za 22-10-2016   17.00   KOVC Sterrebeek - KSOC Maria Ter Heide  1-2
za 22-10-2016   13.00   DV Tongeren B - R. Standard De Liege C  1-3
za 22-10-2016   15.00   Oud Heverlee Leuven B - KFC Wuustwezel  1-0
za 22-10-2016   15.00   FC Halveweg Zonhoven - RSC Anderlecht C  3-1

za 29-10-2016   13.00   KSOC Maria Ter Heide - Oud Heverlee Leuven B  1-0
za 29-10-2016   15.00   Wolfsdonk Sport - Eendracht Louwel  2-3
za 29-10-2016   15.00   KFC Wuustwezel  - KRC Genk Ladies B  1-2
za 29-10-2016   15.00   RSC Anderlecht C - Yellow Red KV Mechelen  0-2
za 29-10-2016   15.00   KFC Rapide Wezemaal - DV Tongeren B  3-0
za 29-10-2016   15.00   FC Halveweg Zonhoven - KOVC Sterrebeek  2-6
za 29-10-2016   16.30   Standard Liège C - Wallonia Club Sibret  0-2

za 05-11-2016   12.30   KRC Genk Ladies B - KSOC Maria Ter Heide  1-0
za 05-11-2016   16.30   Yellow Red KV Mechelen - Wolfsdonk Sport  6-2
za 05-11-2016   17.00   KOVC Sterrebeek - RSC Anderlecht C  10-0
za 05-11-2016   13.00   DV Tongeren B - KFC Wuustwezel  1-8
za 05-11-2016   14.30   Wallonia Club Sibret - KFC Rapide Wezemaal  1-1
za 05-11-2016   14.30   Oud Heverlee Leuven B - FC Halveweg Zonhoven  8-0
za 05-11-2016   14.30   Eendracht Louwel - R. Standard De Liege C  2-2

za 12-11-2016   13.00   KSOC Maria Ter Heide - DV Tongeren B  6-1
za 12-11-2016   17.00   KOVC Sterrebeek - Oud Heverlee Leuven B  2-0
za 12-11-2016   15.00   RSC Anderlecht C - Wolfsdonk Sport  2-2
za 12-11-2016   16.30   Standard Liège C - Yellow Red KV Mechelen  1-4
za 12-11-2016   14.30   KFC Wuustwezel  - Wallonia Club Sibret  3-1
za 12-11-2016   14.30   FC Halveweg Zonhoven - KRC Genk Ladies B  0-3
za 12-11-2016   14.30   KFC Rapide Wezemaal - Eendracht Louwel  0-1

za 19-11-2016   12.30   KRC Genk Ladies B - KOVC Sterrebeek  0-1
za 19-11-2016   16.30   Yellow Red KV Mechelen - KFC Rapide Wezemaal  6-0
za 19-11-2016   13.00   DV Tongeren B - FC Halveweg Zonhoven  3-0
za 19-11-2016   14.30   Oud Heverlee Leuven B - RSC Anderlecht C  8-0
za 19-11-2016   14.30   Eendracht Louwel - KFC Wuustwezel  1-2
za 19-11-2016   14.30   Wallonia Club Sibret - KSOC Maria Ter Heide  0-0
za 19-11-2016   14.30   Wolfsdonk Sport - R. Standard De Liege C  1-4

za 26-11-2016   13.00   KSOC Maria Ter Heide - Eendracht Louwel  0-1
za 26-11-2016   17.00   KOVC Sterrebeek - DV Tongeren B  8-1
za 26-11-2016   15.00   RSC Anderlecht C - R. Standard De Liege C  1-6
za 26-11-2016   14.30   KFC Rapide Wezemaal - Wolfsdonk Sport  0-3
za 26-11-2016   14.30   KFC Wuustwezel  - Yellow Red KV Mechelen  5-4
za 26-11-2016   14.30   FC Halveweg Zonhoven - Wallonia Club Sibret  1-5
za 26-11-2016   14.30   Oud Heverlee Leuven B - KRC Genk Ladies B  3-1

za 03-12-2016   16.30   Yellow Red KV Mechelen - KSOC Maria Ter Heide  3-1
za 03-12-2016   15.00   RSC Anderlecht C - KRC Genk Ladies B  1-11
za 03-12-2016   13.00   DV Tongeren B - Oud Heverlee Leuven B  0-0
za 03-12-2016   16.30   Standard Liège C - KFC Rapide Wezemaal  3-0
za 03-12-2016   14.30   Wallonia Club Sibret - KOVC Sterrebeek  4-2
za 03-12-2016   14.30   Eendracht Louwel - FC Halveweg Zonhoven  4-0
za 03-12-2016   14.30   Wolfsdonk Sport - KFC Wuustwezel  1-1

za 10-12-2016   12.30   KRC Genk Ladies B - DV Tongeren B  1-1
za 10-12-2016   13.00   KSOC Maria Ter Heide - Wolfsdonk Sport  4-0
za 10-12-2016   17.00   KOVC Sterrebeek - Eendracht Louwel  2-1
za 10-12-2016   14.30   FC Halveweg Zonhoven - Yellow Red KV Mechelen  2-5
za 10-12-2016   14.30   Oud Heverlee Leuven B - Wallonia Club Sibret  uitg.
za 10-12-2016   14.30   KFC Rapide Wezemaal - RSC Anderlecht C  1-0
za 10-12-2016   14.30   KFC Wuustwezel  - R. Standard De Liege C  4-1

za 17-12-2016   15.00   KRC Genk Ladies B - Wallonia Club Sibret  0-1
za 17-12-2016   13.00   KSOC Maria Ter Heide - R. Standard De Liege C  2-1
za 17-12-2016   17.00   KOVC Sterrebeek - Yellow Red KV Mechelen  3-4
za 17-12-2016   13.00   DV Tongeren B - RSC Anderlecht C  4-1
za 17-12-2016   14.30   FC Halveweg Zonhoven - Wolfsdonk Sport  2-0
za 17-12-2016   14.30   Oud Heverlee Leuven B - Eendracht Louwel  1-1
za 17-12-2016   14.30   KFC Wuustwezel  - KFC Rapide Wezemaal  5-0 ff

za 14-01-2017   16.30   Yellow Red KV Mechelen - Oud Heverlee Leuven B  2-1
za 14-01-2017   14.30   DV Tongeren B - Wallonia Club Sibret  uitg.
za 14-01-2017   15.00   RSC Anderlecht C - KFC Wuustwezel  uitg.
za 14-01-2017   16.30   Standard Liège C - FC Halveweg Zonhoven  uitg.
za 14-01-2017   14.30   KFC Rapide Wezemaal - KSOC Maria Ter Heide  0-5
za 14-01-2017   14.30   Wolfsdonk Sport - KOVC Sterrebeek  uitg.
za 14-01-2017   14.30   Eendracht Louwel - KRC Genk Ladies B  uitg.

za 21-01-2017   13.30   KRC Genk Ladies B - Yellow Red KV Mechelen  0-0
za 21-01-2017   13.00   KSOC Maria Ter Heide - KFC Wuustwezel  1-2
za 21-01-2017   17.00   KOVC Sterrebeek - R. Standard De Liege C  0-3
za 21-01-2017   13.00   DV Tongeren B - Eendracht Louwel  0-0
za 21-01-2017   14.30   FC Halveweg Zonhoven - KFC Rapide Wezemaal  0-0
za 21-01-2017   14.30   Wallonia Club Sibret - RSC Anderlecht C  uitg.
za 21-01-2017   14.30   Oud Heverlee Leuven B - Wolfsdonk Sport  4-2

za 28-01-2017   14.30   Oud Heverlee Leuven B - Wallonia Club Sibret  1-0
za 28-01-2017   16.30   Yellow Red KV Mechelen - KRC Genk Ladies B 2-0
za 28-01-2017   15.00   RSC Anderlecht C - KFC Wuustwezel  1-10
za 14-01-2017   14.30   Wolfsdonk Sport - KOVC Sterrebeek  0-1

za 04-02-2017   15.00   Wolfsdonk Sport - KRC Genk Ladies B  2-2
za 04-02-2017   15.00   KFC Wuustwezel  - FC Halveweg Zonhoven  11-0
za 04-02-2017   15.00   Eendracht Louwel - Wallonia Club Sibret  0-2
za 04-02-2017   16.30   Yellow Red KV Mechelen - DV Tongeren B  4-1
za 04-02-2017   15.00   RSC Anderlecht C - KSOC Maria Ter Heide  0-1
za 04-02-2017   15.00   KFC Rapide Wezemaal - KOVC Sterrebeek  0-5
za 04-02-2017   16.30   Standard Liège C - Oud Heverlee Leuven B  1-0

za 11-02-2017   12.30   KRC Genk Ladies B - R. Standard De Liege C  uitg.
za 11-02-2017   15.00   Eendracht Louwel - RSC Anderlecht C  4-0
za 11-02-2017   15.00   Wallonia Club Sibret - Yellow Red KV Mechelen  2-1
za 11-02-2017   17.00   KOVC Sterrebeek - KFC Wuustwezel  2-4
za 11-02-2017   13.00   DV Tongeren B - Wolfsdonk Sport  3-2
za 11-02-2017   15.00   Oud Heverlee Leuven B - KFC Rapide Wezemaal  uitg.
za 11-02-2017   15.00   FC Halveweg Zonhoven - KSOC Maria Ter Heide  3-5

za 18-02-2017   15.00   KRC Genk Ladies B - KFC Wuustwezel  2-1
za 18-02-2017   16.30   Standard Liège C - FC Halveweg Zonhoven  7-0
za 18-02-2017   14.30   DV Tongeren B - Wallonia Club Sibret  0-4

za 25-02-2017   13.00   KSOC Maria Ter Heide - KOVC Sterrebeek  1-3
za 25-02-2017   15.00   Wolfsdonk Sport - Wallonia Club Sibret  0-2
za 25-02-2017   15.00   KFC Wuustwezel  - Oud Heverlee Leuven B  4-2
za 25-02-2017   16.30   Yellow Red KV Mechelen - Eendracht Louwel
za 25-02-2017   15.00   RSC Anderlecht C - FC Halveweg Zonhoven  6-1
za 25-02-2017   15.00   KFC Rapide Wezemaal - KRC Genk Ladies B  0-0
za 25-02-2017   16.30   Standard Liège C - DV Tongeren B  1-0

wo 01-03-2017   20.30  Oud Heverlee B - Wezemaal  3-0

za 04-03-2017   15.00   Eendracht Louwel - Wolfsdonk Sport  3-2
za 04-03-2017   15.00   Wallonia Club Sibret - R. Standard De Liege C  2-0
za 04-03-2017   16.30   Yellow Red KV Mechelen - RSC Anderlecht C  9-1
za 04-03-2017   17.00   KOVC Sterrebeek - FC Halveweg Zonhoven  8-0
za 04-03-2017   13.00   DV Tongeren B - KFC Rapide Wezemaal 2-0
za 04-03-2017   15.00   Oud Heverlee Leuven B - KSOC Maria Ter Heide  1-1

za 11-03-2017   13.00   KSOC Maria Ter Heide - KRC Genk Ladies B  3-3
za 11-03-2017   15.00   KFC Wuustwezel  - DV Tongeren B  3-0, gestopt
za 11-03-2017   15.00   Wolfsdonk Sport - Yellow Red KV Mechelen  0-5
za 11-03-2017   15.00   RSC Anderlecht C - KOVC Sterrebeek  1-6
za 11-03-2017   15.00   KFC Rapide Wezemaal - Wallonia Club Sibret  0-6
za 11-03-2017   15.00   FC Halveweg Zonhoven - Oud Heverlee Leuven B  0-9
za 11-03-2017   16.30   Standard Liège C - Eendracht Louwel  0-1

za 18-03-2017   12.00   KRC Genk Ladies B - FC Halveweg Zonhoven  3-1
za 18-03-2017   15.00   Eendracht Louwel - KFC Rapide Wezemaal  1-0
za 18-03-2017   15.00   Wallonia Club Sibret - KFC Wuustwezel  1-1
za 18-03-2017   15.00   Wolfsdonk Sport - RSC Anderlecht C  1-2
za 18-03-2017   16.30   Yellow Red KV Mechelen - R. Standard De Liege C  4-0
za 18-03-2017   13.00   DV Tongeren B - KSOC Maria Ter Heide  1-1
za 18-03-2017   15.00   Oud Heverlee Leuven B - KOVC Sterrebeek  0-1

za 25-03-2017   13.00   KSOC Maria Ter Heide - Wallonia Club Sibret  1-0
za 25-03-2017   15.00   KFC Wuustwezel  - Eendracht Louwel  4-1
za 25-03-2017   15.00   RSC Anderlecht C - Oud Heverlee Leuven B  1-0
za 25-03-2017   15.00   KFC Rapide Wezemaal - Yellow Red KV Mechelen  0-6
za 25-03-2017   15.00   FC Halveweg Zonhoven - DV Tongeren B  0-1
za 25-03-2017   16.00   Standard Liège C - Wolfsdonk Sport  6-0
za 25-03-2017   16.00   KOVC Sterrebeek - KRC Genk Ladies B  4-2

za 01-04-2017   12.30   KRC Genk Ladies B - Oud Heverlee Leuven B
za 01-04-2017   15.00   Eendracht Louwel - KSOC Maria Ter Heide
za 01-04-2017   15.00   Wallonia Club Sibret - FC Halveweg Zonhoven
za 01-04-2017   15.00   Wolfsdonk Sport - KFC Rapide Wezemaal
za 01-04-2017   16.30   Yellow Red KV Mechelen - KFC Wuustwezel
za 01-04-2017   13.00   DV Tongeren B - KOVC Sterrebeek
za 01-04-2017   16.30   Standard Liège C - RSC Anderlecht C

za 08-04-2017   15.00   Eendracht Louwel - KRC Genk Ladies B

za 22-04-2017   15.00   KFC Wuustwezel  - Wolfsdonk Sport
za 22-04-2017   15.00   FC Halveweg Zonhoven - Eendracht Louwel
za 22-04-2017   15.00   Oud Heverlee Leuven B - DV Tongeren B
za 22-04-2017   15.00   KFC Rapide Wezemaal - R. Standard De Liege C
za 22-04-2017   15.00   KRC Genk Ladies B - RSC Anderlecht C
za 22-04-2017   15.00   KOVC Sterrebeek - Wallonia Club Sibret
za 22-04-2017   15.00   KSOC Maria Ter Heide - Yellow Red KV Mechelen

za 29-04-2017   15.00   Wallonia Club Sibret - Oud Heverlee Leuven B
za 29-04-2017   15.00   Eendracht Louwel - KOVC Sterrebeek
za 29-04-2017   15.00   Wolfsdonk Sport - KSOC Maria Ter Heide
za 29-04-2017   15.00   Yellow Red KV Mechelen - FC Halveweg Zonhoven
za 29-04-2017   15.00   RSC Anderlecht C - KFC Rapide Wezemaal
za 29-04-2017   15.00   DV Tongeren B - KRC Genk Ladies B
za 29-04-2017   15.00   Standard Liège C - KFC Wuustwezel