Beker van België 2017-2018

Het volledige programma van de Beker van België:

Voorronde (zaterdag 5 augustus om 16.00 uur)
26 clubs van lagere afdelingen, 6 zijn vrijgeloot
1: RLC Mesvin  - Rapide Wezemaal  0-13
2: A. Aubel FC - VKM St Truiden  0-17
3: RS Brainois - RSC Naast  2-3
4: BS Sport - Femina La Louvière  0-5 ff.
5: FC Trois Frontières - FC Alken  2-5
6: RFC Sart lez Spa - KVV Vosselaar  2-10
7: SV Denderleeuw - HO Wolvertem Merchtem  0-6
8: R. E. Wartet - RFC Sankt Vith  9-2
9: RC Longlier - Belvaux Ligneville  6-1
10: AS Havinnes - F.C. Ellezellois  9-2

1ste ronde (zaterdag 12 augustus om 16.00 uur)
16 gekwalificeerde clubs van de voorronde
1: Femina La Louvière - R. E. Wartet  3-0
2: RC Longlier - Montegnée FC  16-0
3: Rapide Wezemaal - RSC Naast  6-0
4: Davo Puurs - AS Havinnes  13-1
5: US Grace Hollogne - FC Bosdam Beveren  1-3
6: Olympic Charleroi - VKM St Truiden  5-1
7: KVV Vosselaar - HO Wolvertem Merchtem  2-5
8: FC Alken - Aywaille  5-3

2de ronde (zaterdag 19 augustus om 16.00 uur)
28 clubs van tweede nationale en 8 gekwalificeerden van de eerste ronde
9: FC Bosdam Beveren - RSC Anderlecht B  2-0
10: OHL B - RC Longlier  5-0 ff.
11: Club Brugge KV - Rapide Wezemaal  11-0
12: Ruddervoorde - Femina La Louvière  3-1
13: HO Wolvertem Merchtem - Zulte Waregem B  2-1
14: Davo Puurs - KOVC Sterrebeek  0-12
15: Zwevezele - FC Alken  5-0 ff.
16: AA Gent C - Olympic Charleroi  18-0
17: US S Ghislain B - Standard C  1-0
18: YR KV Mechelen - GFA Sinaai  2-1
19: Zottegem - Anderlues  5-0 ff.
20: DVK Egem - KRC Genk Ladies B  2-1
21: Maria ter Heide - Tongeren DV B  4-0
22: Esperanza Pelt - ASE Chastre  2-3
23: Moldavo B - WC Sibret  3-0
24: Miecroob Veltem A - KSK Beveren 3-2
25: E. Louwel - Olsa Brakel  6-0
26: Cerkelladies Brugge - RFC Liège  3-2

3de ronde (zaterdag 9 september om 15.00 uur)
Eerste nationale en winnaars 2de ronde
27: Famkes Diksmuide Merkem - YR KV Mechelen  3-1
28: Zottegem - Eendracht Aalst  2-4
29: Club Brugge KV - DV Tongeren A  1-1 pen 4-3
30: Svelta Melsele - Maria ter Heide  1-1 pen. 3-4
31: ASE Chastre - Eva's Tienen  3-1
32: OHL B - US Tertre Hautrage  1-0
33: VC Massenhoven - DVK Egem  4-3
34: HO Wolvertem Merchtem - WS Woluwe  1-3
35: US S Ghislain B - Moldavo A  1-4
36: Cerkelladies Brugge - FC Kontich  1-10
37: FC Wuustwezel - Ruddervoorde  8-3
38: AA Gent C - AA Gent B  2-4
39: Standard B - KOVC Sterrebeek  3-0
40: Zulte Waregem - Zwevezele  4-0
41: Miecroob Veltem A - Moldavo B  0-4
42: FC Bosdam Beveren - E. Louwel  1-2

 

4de ronde (zaterdag 7 oktober om 15.00 uur)
43: AA Gent B - Moldavo B  4-0
44: ASE Chastre - Club Brugge KV 0-4
45: Moldavo A - FC Kontich  1-3
46: E. Louwel - FC Wuustwezel  2-2 pen 5-3
47: Standard B - Zulte Waregem  0-1
48: Eendracht Aalst - Maria ter Heide  3-2
49: Famkes Diksmuide Merkem - OHL B  1-4
50: VC Massenhoven - WS Woluwe  1-2

1/8ste finale (woensdag 1 november, 15 uur)
1: RSC Anderlecht - bye
2: Club Brugge KV - bye
3: Kontich FC - FC Fem WS Woluwe  5-0
4: KSK Heist - Eendracht Louwel  1-0
5: AA Gent A - AA Gent B 3-1
6: RC Genk Ladies - SC Eendracht Aalst  (datum nog te bepalen)
7: OHL A - OHL B   8-0  (woensdag 15 november)
8: Standard - Zulte Waregem  3-0

1/4 finale (zaterdag 27 januari, 15 uur)
9: Club Brugge KV - Standard
10: 6 - KSK Heist
11: AA Gent - RSC Anderlecht
12: Kontich FC - OHL

1/2 finale (14 april, 15 uur)
13: 10 - 11
14: 12 - 9

finale (26 mei, 15 uur)
15: 13 - 14