Beker van België 2017-2018

Het volledige programma van de Beker van België:

Voorronde (zaterdag 5 augustus om 16.00 uur)
26 clubs van lagere afdelingen, 6 zijn vrijgeloot
1: RLC Mesvin  - Rapide Wezemaal  0-13
2: A. Aubel FC - VKM St Truiden  0-17
3: RS Brainois - RSC Naast  2-3
4: BS Sport - Femina La Louvière  0-5 ff.
5: FC Trois Frontières - FC Alken  2-5
6: RFC Sart lez Spa - KVV Vosselaar  2-10
7: SV Denderleeuw - HO Wolvertem Merchtem  0-6
8: R. E. Wartet - RFC Sankt Vith  9-2
9: RC Longlier - Belvaux Ligneville  6-1
10: AS Havinnes - F.C. Ellezellois  9-2

1ste ronde (zaterdag 12 augustus om 16.00 uur)
16 gekwalificeerde clubs van de voorronde
1: Femina La Louvière - R. E. Wartet  3-0
2: RC Longlier - Montegnée FC  16-0
3: Rapide Wezemaal - RSC Naast  6-0
4: Davo Puurs - AS Havinnes  13-1
5: US Grace Hollogne - FC Bosdam Beveren  1-3
6: Olympic Charleroi - VKM St Truiden  5-1
7: KVV Vosselaar - HO Wolvertem Merchtem  2-5
8: FC Alken - Aywaille  5-3

2de ronde (zaterdag 19 augustus om 16.00 uur)
28 clubs van tweede nationale en 8 gekwalificeerden van de eerste ronde
9: FC Bosdam Beveren - RSC Anderlecht B  2-0
10: OHL B - RC Longlier  uitg.
11: Club Brugge KV - Rapide Wezemaal  11-0
12: Ruddervoorde - Femina La Louvière  3-1
13: HO Wolvertem Merchtem - Zulte Waregem B  2-1
14: Davo Puurs - KOVC Sterrebeek  0-12
15: Zwevezele - FC Alken  5-0 ff.
16: AA Gent C - Olympic Charleroi  18-0
17: US S Ghislain B - Standard C  1-0
18: YR KV Mechelen - GFA Sinaai  2-1
19: Zottegem - Anderlues  5-0 ff.
20: DVK Egem - KRC Genk Ladies B  2-1
21: Maria ter Heide - Tongeren DV B  4-0
22: Esperanza Pelt - ASE Chastre  2-3
23: Moldavo B - WC Sibret  3-0
24: Miecroob Veltem A - KSK Beveren 3-2
25: E. Louwel - Olsa Brakel  6-0
26: Cerkelladies Brugge - RFC Liège  3-2

3de ronde (zaterdag 9 september om 15.00 uur)
Eerste nationale en winnaars 2de ronde
27: Famkes Diksmuide Merkem - YR KV Mechelen
28: Zottegem - Eendracht Aalst
29: Club Brugge KV - DV Tongeren A
30: Svelta Melsele - Maria ter Heide
31: ASE Chastre - Eva's Tienen
32: 10 - US Tertre Hautrage
33: VC Massenhoven - DVK Egem
34: HO Wolvertem Merchtem - WS Woluwe
35: US S Ghislain B - Moldavo A
36: Cerkelladies Brugge - FC Kontich
37: FC Wuustwezel - Ruddervoorde
38: AA Gent C - AA Gent B
39: Standard B - KOVC Sterrebeek
40: Zulte Waregem - Zwevezele
41: Miecroob Veltem A - Moldavo B
42: FC Bosdam Beveren - E. Louwel

4de ronde (zaterdag 7 oktober om 15.00 uur)
43: 38 - 41
44: 31 - 29
45: 35 - 36
46: 42 - 37
47: 39 - 40
48: 28 - 30
49: 27 - 32
50: 33 - 34

1/8ste finale: op 1 november
De Super League-clubs worden opgenomen

1/4 finale: op zaterdag 27 januari

1/2 finale: op zaterdag 14 april

finale: op zaterdag/zondag 26 mei

 

Beker van België 2016-2017

De uitslagen in de 1/8ste finales van de Beker van België:
1: DVK Egem bye
2: VC Dames Eendracht Aalst - SV Zulte Waregem  0-2
3: KSK Heist - Standard Liège  0-6
4: Massenhoven VC - KRC Genk Ladies  0-1
5: KOVC Sterrebeek - Famkes Merkem  1-1 n.v. (pen 3-4)
6: KAA Gent A - Oud Heverlee  3-1
7: Eva's Tienen - RSC Anderlecht  0-8
8: Club Brugge - KAA Gent B  2-1

1/4 finale (zaterdag 28 januari 2017) 
9: DVK Egem - KAA Gent  1-4
10: Famkes Merkem - SV Zulte Waregem  0-5
11: Standard Liège - Club Brugge  4-0
12: KRC Genk Ladies - RSC Anderlecht  0-3

1/2 finale (15 april 2017)
13: SV Zulte Waregem - AA Gent  0-3
14: RSC Anderlecht - Standard Liège  1-0

finale (13 mei 2017, locatie: KV Mechelen)
15: RSC Anderlecht - AA Gent 1-3