18/06/2017

Moeilijke loting voor KRC in Beker van België

Maandagmorgen werd geloot voor de eerste ronden van de Beker van België.

KRC Genk Ladies kreeg met op zaterdag 19 augustus een verplaatsing naar DVK Egem, dat degradeert uit eerste nationale, zeker geen cadeau voorgeschoteld. Bij winst wacht op 9 september opnieuw een verplaatsing naar eerste nationaler Massenhoven.

Dit is de volledige loting:

Voorronde (zaterdag 5 augustus om 16.00 uur)
26 clubs van lagere afdelingen, 6 zijn vrijgeloot
1: RLC Mesvin  - Rapide Wezemaal
2: A. Aubel FC - VKM St Truiden
3: RS Brainois - RSC Naast
4: BS Sport - Femina La Louvière
5: FC Trois Frontières - FC Alken
6: RFC Sart lez Spa - KVV Vosselaar
7: SV Denderleeuw - HO Wolvertem Merchtem
8: R. E. Wartet - RFC Sankt Vith
9: RC Longlier - Belvaux Ligneville
10: AS Havinnes - F.C. Ellezellois

1ste ronde (zaterdag 12 augustus om 16.00 uur)
16 gekwalificeerde clubs van de voorronde
1: 4 - 8
2: 9 - Montegnée FC
3: 1 - 3
4: Davo Puurs - 10
5: US Grace Hollogne - FC Bosdam Beveren
6: Olympic Charleroi - 2
7: 6 - 7
8: 5 - Aywaille

2de ronde (zaterdag 19 augustus om 16.00 uur)
28 clubs van tweede nationale en 8 gekwalificeerden van de eerste ronde
9: 5 - RSC Anderlecht B
10: OHL B - 2
11: Club Brugge KV - 3
12: Ruddervoorde - 1
13: 7 - Zulte Waregem B
14: 4 - KOVC Sterrebeek
15: Zwevezele - 8
16: AA Gent C - 6
17: US S Ghislain B - Standard C
18: YR KV Mechelen - GFA Sinaai
19: Zottegem - Anderlues
20: DVK Egem - KRC Genk Ladies B
21: Maria ter Heide - Tongeren DV B
22: Esperanza Pelt - ASE Chastre
23: Moldavo B - WC Sibret
24: Miecroob Veltem A - KSK Beveren
25: E. Louwel - Olsa Brakel
26: Cerkelladies Brugge - RFC Liège

3de ronde (zaterdag 9 september om 15.00 uur)
Eerste nationale en winnaars 2de ronde
27: Famkes Diksmuide Merkem - 18
28: 19 - Eendracht Aalst
29: 11 - DV Tongeren A
30: Svelta Melsele - 21
31: 22 - Eva's Tienen
32: 10 - US Tertre Hautrage
33: VC Massenhoven - 20
34: 13 - WS Woluwe
35: 17 - Moldavo A
36: 26 - FC Kontich
37: FC Wuustwezel - 12
38: 16 - AA Gent B
39: Standard B - 14
40: Zulte Waregem - 15
41: 24 - 23
42: 9 - 25

4de ronde (zaterdag 7 oktober om 15.00 uur)
43: 38 - 41
44: 31 - 29
45: 35 - 36
46: 42 - 37
47: 39 - 40
48: 28 - 30
49: 27 - 32
50: 33 - 34

1/8ste finale: op 1 november

1/4 finale: op zaterdag 27 januari

1/2 finale: op zaterdag 14 april

finale: op zaterdag/zondag 26 mei

 

Laatste nieuws

06/08/2017

Stage in Kattevenia