Competitie

 

Oefenprogramma KRC Genk Ladies

Super League:
zaterdag 30 juli, 18 uur: Alemannia Aachen – KRC Genk Ladies  0-2
zondag 7 augustus, 15 uur: PSV – KRC Genk Ladies  0-3 (Luc Nilis Cup, Halveweg Zonhoven)
zaterdag 13 augustus, 17.00 uur: KRC Genk Ladies – DV Tongeren 3-0 (accommodatie Zwartberg)
woensdag 17 augustus, 19.30 uur: KRC Genk Ladies – Red Flames U17  3-1 (SportInGenk Park)
zaterdag 20 augustus, 17.00 uur: ADO Den Haag - KRC Genk Ladies  2-3
vrijdag 26 augustus, 20.00 uur: openingswedstrijd Super League: KRC Genk Ladies – RSC Anderlecht (SportInGenk Park)

Tweede Nationale:
woensdag 3 augustus, 19.30 uur: KRC Genk Ladies – Amstenrade VV  0-0
woensdag 10 augustus, 19.30 uur: FC Hamont 99 - KRC Genk Ladies  0-9
zaterdag 13 augustus, beloften tornooi in Didam (NL): 7de plaats
Essen - KRC Genk Ladies 0-0
PEC Zwolle - KRC Genk Ladies 1-0
ADO Den Haag - KRC Genk Ladies 1-0
RSC Anderlecht - KRC Genk Ladies 1-3
woensdag 17 augustus, 20.00 uur: FC Merchtem 2000 –KRC Genk Ladies   3-1
zaterdag 20 augustus, 15.00 uur: Eendracht Aalst - KRC Genk Ladies 2-3
zaterdag 27 augustus, 16.00 uur: Zwevezele - KRC Genk Ladies (Beker van België)
zaterdag 3 september, 15.00 uur: Wallonia Sibret – KRC Genk Ladies (eerste competitiewedstrijd)

U15:
zaterdag 6 augustus, 11.00 uur: KRC Genk Ladies U15 - SK Leeuw  5-1
zaterdag 20 augustus, 11.00 uur: KRC Genk Ladies U15 - Hoogstraten VV  16-0
zaterdag 27 augustus, 12.30 uur: KRC Genk Ladies U15 - Miecroob Veltem  (accommodatie Zwartberg)

U13:
zaterdag 27 augustus, 11.30 uur: KRC Genk Ladies U12 - Miecroob Veltem  (accommodatie Zwartberg)

U12:
woensdag 17 augustus, 17.30 uur: KRC Genk Ladies U12 - Lommel United WS  (SportInGenk Park)
zaterdag 27 augustus, 10.30 uur: KRC Genk Ladies U12 - Miecroob Veltem  (accommodatie Zwartberg)

Accommodaties voor de oefenwedstrijden:
SportInGenk Park, Emiel Van Dorenlaan 144 Genk
FC Zwartberg, G.A. Galopinlaan Z/N (vlakbij de Hoevenzavellaan) Genk

Reeksindelingen

KRC Genk Ladies 1, Super League: (7 ploegen)
- blijvers: Standard Luik,  RSC Anderlecht, AA Gent, DVC Eva’s Tienen, KRC Genk Ladies, KSK Heist, OHL.
- gestopt: SK Lierse.

KRC Genk Ladies 2, Tweede nationale B: (14 ploegen)
- daler: OHL 2.
- blijvers: Rapid Wezemaal, Eendracht Louwel, KRC Genk Ladies 2, Wolfsdonk Sport, FC Wuustwezel, Wallonia Sibret.
- nieuwkomers: YR KV Mechelen, SOC Maria ter Heide, FC Turnhout, KOVC Sterrebeek, FC Halveweg, Standard Liège C, DV Tongeren B.

U15: (Gewestelijk reeks U15 reeks E, niveau 1, 8 ploegen)
Godsheide VV, HO Heide Hasselt, Genk VV B, Heis Sport Bilzen, Eendracht Termien B, SK Rooierheide, KRC Genk Ladies, Sporting Winterslag.

U13: (gewestelijke U13 reeks E, niveau 3/2, 8 ploegen)
Kabouters Opglabbeek, SK Niel, Torpedo Hasselt B, Park Houthalen B, Eendracht Termien B, SK Rooierheide, KRC Genk Ladies, Turkse Rangers.

U12 (gewestelijke U12 reeks J, niveau 1, 8 ploegen): 
AA Rekem, Diepenbeek VV De Zwaluw, Genk VV B, Grimbie 69, SK Rooierheide, KRC Genk Ladies, Umitspor Maasmechelen, Real Neeroeteren.