Technische fiche

KRC Genk Ladies VZW

Stamnummer KBVB-VFV: 08238
Ondernemingsnummer: 478.326.695
BTW-nummer: BE 0478.326.695
Rekeningnummer: BE24 0682 4788 4638

Contact

Secretariaat en briefwisseling: Berkenlaan 22, 3500 Hasselt
Facturatie: Juniperusplein 7, 3500 Hasselt
Zetel: Europalaan 109 bus 3, 3600 Genk
Contact: 0472 99 02 65
Email: info@ladiesgenk.be
Website: www.krcgenk.be , link Sportief, Ladies

Terreinen

- FC Zwartberg, G.A. Galopinlaan z/n, 3600 Genk  (bloknr 2151, tel.: 089 38 63 13)
- SportInGenk Park, Sportcentrum, Emiel Van Dorenlaan 144, 3600 Genk  (tel.: 089 65 34 00)
- Luminus Arena, terrein B, Stadionplein 4, 3600 Genk (bloknr 2152)

Clubkleuren : blauw-blauw-blauw 

Raad van Bestuur
Betty Van Proeyen voorzitter
gc
0472 99 02 65 betty.vanproeyen@telenet.be
Jules Vanmol ere-voorzitter 0478 92 79 09 stocker.willy1@gmail.com
Willy Stöcker ere-voorzitter 0474 45 91 70 jules.vanmol1@proximus.be
Patrice Denier financieel 0498 08 49 76 patricia.denier@gmail.com
Tony Stals materiaal
sportief verantw
0494 61 83 85 stals.tony@telenet.be
Raf D’Exelle infrastructuur
indoortornooi
0476 96 09 65   raf.dexelle@hilti.com
Marc Billen activiteiten 0495 42 26 00 marc.billen63@telenet.be
Erik Tollenaers bestuurslid 0478 73 86 47 erik.tollenaers@gmail.com
Tony Van den Bergh bestuurslid 0474 58 16 78 vandenbergh.tony@skynet.be
 
Sponsoring
Filip Bienkens   0478 22 01 76 filip.bienkens@telenet.be

Linda Fissette

 

0495 77 21 00

linda.fissette@medela.nl

Kledij
Vicky Lecok
  0494 61 83 85 vicky.lecok@hotmail.com
 
Social media - Fotograaf

Dave Rietbergen

   

davy@3rmedia.nl

Jill Delsaux

 

0497 55 24 84

jill.delsaux@gmail.com


Ontvangst pers tijdens wedstrijden

Luc Calleeuw

 

0473 47 83 91

luc.calleeuw@scarlet.be